Telefonnumre og mailadresser

Her finder du telefonnumre og mailadresser på bogholderi, sælgere, værksted og direktøren

 

Diretør:

Ole:  65331440 ole@65331420.dk
 

Salgafdelningen. 

Flemming: Tlf. 65331441  Flemming@65331420.dk
Nick:  63331448 Nick@65331420.dk
Nicolai:  63331445  Nicolai@65331420.dk
Anders:  63331443 Anders@65331420.dk
Jonas:  63331444  Jonas@65331420.dk

Bogholderi

Ulla:  63331442  Ulla@65331420.dk
StineBogholder@65331420.dk

 

Værksted

Uffe: Uffe@65331420.dk