Personale på kontoret

 

Flemming

Flemming er vores souschef. Derudover er Flemming specialist i de italienske biler Alfa og Fiat. Derudover har han stor erfaring med brugte motorer og dele dertil.

Kontaktoplysninger:

Flemming@65331420.dk
Direkte tlf.: 63 33 14 41

Ole

Ole er direktøren. Det er ham som sidder med det store overblik og styrer slagets gang. Ole er en direktør, som ikke er bange for at tage fat og selv sælge.

Ole har igennem de sidste 25 år solgt og arbejdet med brugte reservedele, hvilket giver ham en stor knowhow indenfor brugte gearkasser, motorer og reservedele.

Kontaktoplysninger:
Ole@65331420.dk
Direkte tlf : 63 33 14 40

Anders

Anders er den der sætter på inport samt eksport af div. slette. Han søger også for at købe biler af forsikringsselskabet,
så værkstedet har noget at skrue i. Anders finder du primat på tlf.

Kontaktoplysninger:

Anders@65331420.dk
Direkte: 63 33 14 43

Nick

Nick vil ligesom Nicolai tage imod dig ved skranken. Derudover er Nick-specialist i BMW . Dét blandet med en god potion humor og seriøsitet gør ham perfekt til vores virksomhed.

Kontaktoplysninger:

Nick@65331420.dk
Direkte tlf :63 33 14 48

Nicolai

Nicolai er vores udlærte sælger, som vi selv har "lavet" Du vil møde Nicolai ved disken og ved telefonen. 

Kontaktoplysninger: 

Nicolai@65331420.dk
Direkte tlf: 63 33 14 45


 

Ulla

Ulla er vores bogholder. Hun er miljøansvarlig, kontoransvarlig og meget mere. Med andre ord er deres virksomheds blæksprutte, som sørger for at alle de bagudliggende ting er på plads, så vores sælgere kan sælge reservedele til dig.
Ulla ved simpelthen alt der er at vide omkring fakturering og bogholderi + alt det andet.

Kontaktoplysninger:

Ulla@65331420.dk
Direkte tlf : 63 33 14 42

 

Stine

Når Ulla leger blæksprutte hjælper Stine med at holde styr på bogholderiet. Stine hjælper sælgerne med at de kan holde fokus på det de er gode til, nemlig at sælge og rådgive om gode brugte reservedele. 

Kontaktoplysninger:
Bogholder@orbak-autogenbrug.dk

 

Rasmus

Rasmus sætter med alt Ørbæk Autogenbrugs reklame / Socale medier.
Ønsker du kontakt til ham send ham en mail

Kontaktoplysninger: 

Rasmus@65331420.dk
Direkte tlf: 30 12 03 80